تبلیغات
وبلاگ علمی، آموزشی و دانلود
وبلاگ علمی، آموزشی و دانلود
.::برترین پرتال جوانان::.

fifa world cup 2022


جزئیات برگزاری جام جهانی در ایران (طنز):

سلام و خسته نباشید و همچنین امیدوارم خسته نشوید! لطفا یه کاسه آب بردارید جلوی در منزل را آب و جارو کنید و یک کوچولو به قیافه کوچه و محل زندگی خود برسید چون قرار است جام جهانی در ایران برگزار شود! چگونه؟ این گونه که مسئولان کشور در دیدار با همتایان قطری خود اعلام آمادگی کردند که اگر لازم شد ایران می تواند میزبان برخی از بازی های جام جهانی قطر باشد. درست مثل میزبانی مشترک کره و ژاپن!

ورزشگاه های ایران هم که کاملا آماده میزبانی جام جهانی هستند فقط یکسری اشکالات کوچولو مثل چمن، صندلی، فنس، تیر دروازه، نورافکن و ... وجود دارد که قابل حل است. یه کم بذر چمن می خرند و می پاشند توی ورزشگاه، چند تا گاو هم می فرستند توی زمین برای شخم زدن.

2 تا کانکس به جای سرویس بهداشتی و ... تمام!!! اتفاقا اگر فینال هم در ایران برگزار شود خیلی بهتر است.

برای بلیت بازی که بازار سیاه راه می افتد. طرفداران دو تیم فینالیست می توانند از 5 روز قبل فینال مثل دربی تهران در اطراف ورزشگاه اتراق کنند. اتوبوس های شرکت اتوبوس رانی هم، قبل و بعد بازی ها آماده تخریب هستند. چند جوان بیکار هم شاغل می شوند، می توانند قبل از بازی تخمه ژاپنی را در کاغذ قیفی بریزند و بیرون ورزشگاه بفروشند. تا یادمان نشده درباره شیر بلال فروشی هم بگوییم. هتل های مناسبی هم برای تماشاگران خارجی داریم، همین که پایشان به فرودگاه باز شود یه عالمه نوجوان مقوا به دست می ریزند سرشان! روی مقواها هم نوشته انواع home و room موجود است. البته جام جهانی فرصت خوبی است تا جاذبه های گردشگری خارجی معرفی کنیم؛ حیف که احتمالا قطار شهری تا آن موقع افتتاح می شود وگر نه اثر باستانی خوبی بود.

در عوض پروژه افتتاح نشده که قابلیت جذب گردشگر خارجی را داشته باشد کم نداریم.


برچسب ها: جزئیات برگزاری جام جهانی در ایران (طنز)، جام جهانی ایران، جام جهانی، ایران، 2022، 2011، قطر، قطر و ایران، قطر و ایران 2022، استادیوم، siid، Iran-Qatar 2022، fifa world cup، fifa world cup 2022، fifa، world،
ارسال در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1389 توسط Amin Erfani

ابزار وبمستر

عکس

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا