تبلیغات
وبلاگ علمی، آموزشی و دانلود
وبلاگ علمی، آموزشی و دانلود
.::برترین پرتال جوانان::.جام حذفی اسپانیا پس از ترمیم اساسی و بدون آنکه تعویض شود در موزه برنابئو برای تماشای عموم قرار گرفت.
صف بسیار طولانی از هوادارانی که حتی با گرفتن مرخصی یک روز کاری خود را فدای تماشای جام پادشاهی کرده‌اند تشکیل شده و رئال مادرید تماشای جام ترمیم شده را برای عموم آزاد اعلام کرده است.
 درون صف طولانی ایجاد شده عده زیادی از ژاپنی‌ها را می‌شود دید که تنها به خاطر تماشای این جام و گرفتن عکس یادگاری با آن راهی مادرید شده‌اند و البته رئال مادرید به احترام مردم ژاپن از این افراد هیچ مبلغی برای ورود به موزه برنابئو دریافت نمی‌کند.
 هوادرانی که کارت رسمی هواداری دارند با 2 یورو و سایر مردمی که بدون کارت رسمی هواداری وارد می‌شوند با 15 یورو وارد موزه برنابئو می‌شوند.
 سازنده جام حذفی اسپانیا، آلگره روز گذشته برای سومین بار در حضور خبرنگاران اسپانیایی گفت: جام در حد کما قرار داشت و من آن را نجات دادم، نوار دور پایه جام کاملا تعویض شده و دسته آن نیز بار دیگر با چسب مخصوص به گودی مرکزی جام متصل شده است و هیچ مشکل دیگری وجود ندارد.
طبقه بندی: ورزشی،
برچسب ها: رئال مادرید، جام حذفی، کوپا دل ری، جام، جام پادشاهی، رئال مادرید به تماشا گذاشتن جام پادشاهی را آزاد اعلام كرد، فینال کوپا دل ری، کوپا دل ری 2011، 2011، جام حذفی 2011، فینال جام حذفی 2011، امین عرفانی، siid، Ronaldo، messi، realmadrid، barcelona،
ارسال در تاریخ شنبه 3 اردیبهشت 1390 توسط Amin Erfani

ابزار وبمستر

عکس

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا